НАШІ ЇБ*ШАТЬ

Бій у прямому ефірі: як насправді воюють у Третій штурмовій бійці з Сумщини

Альона Яцина

25 Тра 2024

Скопіювати посилання

Ексклюзивні кадри з відбитих у ворога бойових позицій: Кордон.Медіа працює на Донеччині разом із бійцями Третьої окремої штурмової бригади.

Цього разу нам вдалося наживо зняти ротацію на позиціях у штурмовиків. Як виглядає цілодобова робота військових і що відбувається у штабі, коли бійці виходять на позиції? Наскільки важливий звʼязок та вчасна евакуація поранених з поля бою?

Ми прожили кілька діб разом з нашими захисниками, щоб показати вам найцікавіше. Герої цього випуску – бійці із Сум і Тростянця, які до війни були звичайними цивільними, тепер – успішно керують бойовими підрозділами в одній з кращих бригад сучасності.

“Наші їб*шать” — це про наших сумських захисників та захисниць, які відвойовують українські території на різних напрямках фронту. У цьому проєкті ми розказуємо вам, як чоловіки і жінки з Сумщини боронять Україну, перебуваючи у різних підрозділах Сил оборони. Як захищають нашу країну, відбиваючи і утримуючи кожен метр нашої землі на різних ділянках уздовж усієї лінії фронту.

Дивіться також:

Хто захищає Суми від атак російських «Шахедів»?

Звільняли Андріївку: історія двох штурмовиків із Сумщини

«Швидше б уже на море, в Крим» – сумські тероборонівці повернулися з пекла Бахмуту

Про нас
Медіа про Сумщину: ми показуємо сьогодні те, що завтра стане історією

Ми – медіа про людей і території, що знаходяться на межі цивілізації