Новини

Притулок для покинутих тварин організував чоловік на прикордонні Сумщини

Олеся Боровик

25 Тра 2024

Скопіювати посилання

Господарство пана Андрія за останній рік розрослося. На його кінній фермі у Миропільській громаді Сумської області з’явилися нові постояльці: собаки, коти, кози, корови…

Ми з дружиною – любителі тварин, – говорить Андрій. – Спочатку все це було просто хобі, а потім вже почали думати, де це “хобі” розмістити і як прогодувати. А тепер у нас живуть ще й тварини, які залишилися бездомними.

Здебільшого це домашні улюбленці, господарі яких виїхали із небезпечного прикордоння, а волохатих залишили. Хоча, зізнається Андрій Євтушенко, для тварин життя під обстрілами – це також стрес, адже вони їх відчувають ще задовго до вибухів. Найчастіше саме вони і сигналізують господареві про те, що ось-ось почнеться…

Втім, сховатися тут часу не вистачить, каже Андрій, адже від виходу до прильоту – лічені секунди. Цього вистачає хіба що, аби впасти на землю. А обстріли на цій території – чи не щодня.

Чим завинили коні та інша живність, Андрій не розуміє. По фермі вже не раз прилітало, багато що вже вдалося відновити.

Про те, як чоловікові вдається утримувати таке велике господарство на прикордонні, та на кого з нетерпінням чекають тварини, далі в нашому відео.

Про це має знати весь світ

Про нас
Медіа про Сумщину: ми показуємо сьогодні те, що завтра стане історією

Ми – медіа про людей і території, що знаходяться на межі цивілізації