НОВИНИ
У Конотопі російський дрон поцілив у лікарню: постраждав працівник медзакладу
Війська рф вдарили по лікарні в Конотопі. Це сталося сьогодні, 1 червня, після 14.00.
Про черговий акт агресії росіян повідомив Артем Семеніхін, голова громади.
Внаслідок удару постраждав працівник лікарні. У медзакладі він працює водієм. Через влучання БпЛА у чоловіка контузія та гостра реакція на стрес, дізналися Кордон.Медіа в Артема Семеніхіна. Постраждалому чоловікові надали допомогу та відпустили.
Через ворожу атаку також пошкоджена будівля лікарні.
Читайте також:
Вщент знищені будинки, поранені люди: росіяни атакували шахедами село на Сумщині
Ворог вдарив по вантажівках та легковому авто на Сумщині
FPV-дрон на оптоволокні атакував житловий квартал у Сумах: пошкоджений будинок