Новини

У Сумах відбувся фестиваль локальних брендів

Кордон.Медіа

22 Чер 2024

Скопіювати посилання

У суботу, 22 червня, на Арт-платформі «Трибуна» на стадіоні Ювілейному в Сумах провели фестиваль, на якому 19 локальних виробників, крафтярів презентували продукцію власного виробництва: одяг, білизну, аксесуари, прикраси, декор та смачненьке.

Вхід був безкоштовним, крім того, гостям фестивалю в якості бонусів пропонувалися коктейль за покупку, можливість послухати живу музику, зробити світлини у фото-та селфізонах, а також тату хною.

Ініціаторкою заходу стала Марина Мошенець, власниця одного з брендів. Говорить, спочатку планувалося лише 5-7 учасників, але, коли виробники дізнавалися про захід, то охоче долучалися, і в результаті фестиваль набув значно більших масштабів.

«Мета нашого заходу – ближче познайомити людей з сумськими виробниками, підтримати місцевих бізнесменів, а також – щоб виробники познайомилися між собою: можливо, це надасть нового поштовху й ідей для бізнесу.
Сподіваюся, людям сподобається відвідувати такі заходи. Класно, що в Сумах щось хороше відбувається. І, можливо, у подальшому такі фестивалі стануть у нашому місті традиційними», – говорить пані Марина.

Читайте також:

Ексклюзивні столи та люстри: на Сумщині в умовах війни запустили власне виробництво

«Це моя душа»: як майстерня подарунків із Великої Писарівки стала символом незламності

Квітковий бізнес під снарядами: як продовжувати роботу у зоні бойових дій?

Про нас
Медіа про Сумщину: ми показуємо сьогодні те, що завтра стане історією

Ми – медіа про людей і території, що знаходяться на межі цивілізації