Новини

Виставку світлин з прикордоння від воєнкорів Кордон.Медіа можна переглянути у театрі ім. Щепкіна

Кордон.Медіа

3 Лип 2024

Скопіювати посилання

5 місяців роботи. 14 громад Сумщини. 26 зруйнованих росією культурних та освітніх обʼєктів області. Фоторепортажі та відео, великий форум у Києві та фотовиставка з авторськими світлинами з прикордоння – такими є результати роботи команди Кордон.Медіа над проєктом «Стіни, що все чули».

Наші воєнкори зафільмували архітектурні памʼятки, заклади культури, дитячі садки, школи, училища, пошкоджені ворогом за час повномасштабного вторгнення. Деякі з цих обʼєктів ще можна відновити, інші ж зруйновані вщент.

Про перспективи відбудови та розвитку області поговорили разом з експертами та ініціативними жителями регіону на форумі «Стіни Сумщини» у Києві.

Також під час форуму наша команда презентувала фотовиставку з авторськими світлинами зруйнованих обʼєктів. А щоб якомога більше людей могли дізнатися, що відбувається на прикордонні, показ фото продовжили у Сумах на різних локаціях: «Трибуна», «Мануфактура», а зараз – у театрі ім. Щепкіна.

Надалі ж цю виставку, яка по суті є документальним свідченням російських злочинів на Сумщині, можна буде побачити і в інших містах України.

Кордон. Медіа. Ексклюзивні відео з місця подій, новини та актуальні теми з прикордоння Сумщини.

Сьогодні ми показуємо те, що завтра стане історією

Про нас
Медіа про Сумщину: ми показуємо сьогодні те, що завтра стане історією

Ми – медіа про людей і території, що знаходяться на межі цивілізації